ואנור: משחק הרפתקאות

הרחבות רשת

הרחבות שפורסמו באתר: האמגוש (מקצוע הרחבה), צופה האינסוף (מקצוע הרחבה), נגוע התועבה (מקצוע הרחבה)טקסי מכשף, מהלכי סיעות וחובות, מהלכי גזע חדשים: חלק 1, חלק 2.

הרחבות שפורסמו באתרים אחריםמהלכים טקסייםמהלכים מתקדמים לסיירכת המילים הלוחשותפייטני ואלנריס, השעון המתקתקצוק החשש – הרפתקת אימה קוסמית (כוללת התאמה לחוקי ואנור), שלוש הצעות לפונדקים מעניינים.

מפלצות מעולם אחר

monstersעל רצפת חדר העריכה של ואנור נשארו קטעים מפרקים רבים. אילוצים שונים הביאו אותנו לחתוך חלק מהתוכן המקורי של עולם המבוך. בהרחבה זאת תמצאו כ-40 מפלצות מעולם המבוך שתורגמו וירדו בעריכה.

על אף שהחלטנו שאינן מתאימות לואנור, אין זה אומר שאינכם יכולים להשתמש בהן. המפלצות כאן מזכירות יותר את האווירה המקורית של מבוכים ודרקונים והמיתולוגיות עליהן הוא מתבסס.

הורדת ההרחבה מפלצות מעולם אחר.

הכת הטמאה

מחוז הכרמים יושב במרכז הדרך בין טלפירן והרי טיאר. אדמותיו פוריות ושדותיו מספקים את היין והשיכר המשובחים ביותר שבמסבאות טיאר, טלפירן וקנטרה. בעיר המרכזית פלג-יין תוכלו למצוא את האחוזות של אצילי המחוז, את מקדש הרוח המפואר של האל פלוואר, את מערכת הביוב המשוכללת ביותר שלא הוקמה בידי גמדים וכמובן, את המשקאות המשובחים ביותר בארצות המזרח

דבר נוסף שנמצא בעיר פלג-יין הוא קברו הקר של הנביא האפל שין, אבל ייטב לעולם כולו אם תושבי העיר לא ידעו זאת לעולם.

הרחבה: הכת הטמאה

הכת הטמאה היא ההרפתקה השנייה בואנור. נכתבה במקור בשנת 2003, היא הייתה אחת ההרפתקאות הראשונות בעולם המערכה.

ההרפתקה מתרחשת בעיר פלג-יין אשר במחוז הכרמים, ומציבה את החבורה בסביבה עירונית מלאת תככים, מזימות ואויבים אפלים. הכת הטמאה מציגה את סוכני התועבה העובדים כדי לשחרר את שין, הנביא האפל, רשע עתיק שנכלא בימי קדם עמוק באדמה. האם החבורה תצליח למנוע את התדרדרותה של פלג-יין לתוהו ובוהו? האם יצילו את אנשי העיר החפים-מפשע מהשד מוצץ הנשמות? כשרוחו של שין תצא לחופשי, לחיים לא יהיה יותר מפלט על פני האדמה.

הורדת ההרפתקה הכת הטמאה. גרסה מותאמת להדפסה.

אוצרות הקיסרות האבודים

במרכז ערבות האבן שמדרום לורלסאד, בשטחה של האומה הגמדית קסדן, ניצב ההר קוראל – הפסגה הגבוהה ביותר בכל הארצות שבין רכסי ההרים שמצפון ומדרום. בימיה האחרונים של מלחמת הטרולים, בית האצולה פארול מקיסרות נארה בנה בתוך ההר נשק רב עוצמה, שביכולתו להשמיד ערים שלמות. הקיסרות נפלה טרם השלמתו של הנשק. אפילו ירייה אחת לא נורתה ממנו וצריח דראקמה נשכח מלב כל.

הרחבה: אוצרות הקיסרות האבודים

אוצרות הקיסרות האבודים היא הרפתקה ראשונה לואנור, אשר מומנה במערכה לעצמאות ואנור כחלק מיעד הבונוס הראשון.

ההרפתקה לוקחת את חבורת ההרפתקנים למעמקי הר קוראל, בליבו מבצר עתיק אשר נבנה בימי מלחמת הטרולים. סודותיו ואוצרותיו של ההר מחכים לכם, אך הסכנה מרחפת ממעל. האם יצליחו ההרפתקנים להגן על המשלחת הארכיאולוגית שחופרת בהר ולמנוע מזימות זדוניות? או שמא הנורא מכל יקרה וצריח דראקמה יתעורר לחיים ויזרע הרס?

הורדת ההרפתקה אוצרות הקיסרות האבודים. גרסה מותאמת להדפסה.