חדשות ועדכונים

נגוע התועבה, מקצוע הרחבה

מקצוע ההרחבה החדש של ואנור הוא נגוע התועבה: אנשים שבטעות, או מתוך בחירה, נפלו תחת השפעתו של מעטה התועבה, כוח זדוני ממעבר לואנור שמעוניין להשחית ולהשתלט על העולם. בקרו במדור הרחבות הרשת שלנו לקריאה מקצועות ההרחבה הקודמים, ותוכן נוסף.

מעטה התועבה יהיה פעמים רבות הכוח המניע מאחורי האויב בהרפתקאותיכם, אך יתכן שתרצו לשלבו בצורה ישירה יותר בפיתוח דמויות השחקנים. לשם כך, השתמשו במהלך המיוחד הבא:

ישנם אנשים, מקומות, חפצים או תופעות בואנור הנגועים בהשפעתה של מעטה התועבה. הם שואבים עוצמה מרגשות בסיסיים כדוגמת כעס, זעם, שנאה, פחד, תוקפנות ותאווה.

כאשר אתה בוחר לשאוב כוח מהתועבה, או מתעסק מרצונך עם משהו שכבר נגוע, גלגל +חוכמה.

בתוצאה של 10 ומעלה, אינך מושפע.
בתוצאה של 7-9, אתה נופל תחת השפעת התועבה, ויכול להרגיש את מגעה המשחית.
בהחטאה, אתה נופל תחת השפעת התועבה אך אינך מודע לכך, עד שיהיה מאוחר מידי.

אתה רשאי להתעלם מהגלגול הזה ולאמץ את מגע התועבה. קבל נק"ן.

מגע התועבה משאיר חותם נראה וברור על גופך: עור מקומט ומעוות, שיער שומני ונושר, שיניים מחודדות לניבים, ציפורניים כטפרים, הליכה כפופה, וכדומה. תאר את השפעת התועבה עליך.

by nutty-acorn on deviantart

נגוע התועבה

כאשר נפלת תחת השפעת מעטה התועבה, או בחרת לאמץ אותה, בפעם הבאה שתעלה דרגה באפשרותך לבחור במהלך הבא במקום מהלך בסיסי או מתקדם של מקצועך:

אדון הבובות

כאשר יש לך זמן ומגע פיזי עם מישהו, אתה יכול לדרוש ממנו לפעול כדבריך, או שתגרום לו סבל רב. אמור מהי הפקודה שאתה נותן לו, לא משנה כמה מסובכת, וגלגל +תבונה.‎

בתוצאה של 10 ומעלה, קבל 3 שמירות. בתוצאה של 7-9, קבל אחת. אם המטרה מבצעת את פקודתך, אתה מאבד את השמירות האלו. עד אז, אתה יכול לנצל שמירה מתי שתרצה כדי לגרום למטרה 1ק6 נזק (המתעלם משריון). אתה יכול להחזיק שמירות כלפי אדם אחד בלבד בכל זמן, אך אתה יכול לוותר על השמירות כרצונך.

אם ברשותך המהלך אדון הבובות, המהלכים הבאים הם מהלכי מקצוע עבורך. אתה רשאי לבחור מהם בעת עליית דרגה. ככל שאתה לוקח עוד מהלכים של נגועה התועבה, ההשפעה על המראה החיצוני שלך גוברת. כאשר לקחת את כולם, מראך לא יזכיר יותר יצור אנושי.

זרועות תועבה

כאשר אתה מנפיש חתיכה מהתועבה, גלגל +תבונה. בהצלחה, זרוע מוצקה מסוג כלשהו מופיעה תחת שליטתך. היא משתמשת במתאם התבונה שלך לכל גלגול שצריך לבצע עבורה. כל עוד אתה מפקד עליה, אתה סובל -1 מתמשך לגלגולים אחרים. אתה יכול לגרשה בכל זמן.

בתוצאה של 10 ומעלה, לזרוע נק"פ השווה ל-5 +הדרגה שלך והיא גורמת 1ק8 נזק.
בתוצאה של 7-9, לזרוע נק"פ השווה ל-2 +הדרגה שלך והיא גורמת 1ק6 נזק.

גיא צלמוות

כאשר אתה צועד לתוך אזור מוצלל, אתה יכול לצאת מתוך חלקה אחרת במרחק של עד 100 מטרים. אתה חייב להיכנס בשלמותך, כולל כל הציוד שאתה נושא, לתוך הצל.

חיית שחור

כאשר נשארו לך פחות ממחצית הנק"פ המירבי שלך, ההתקפות שלך מקבלות את התגים הודף והרסני ואתה גורם עוד 1ק6 נזק.

הנה-נא בהמות

כאשר אתה מזמן יצור מתוך מעטה התועבה, תאר משהו אחד שנכון לגביו, משהו אחד שאינו נכון לגביו, וספר לאיזו מטרה הוא נקרא. לאחר מכן גלגל +תבונה וגלה מה מתגשם.
בתוצאה של 10 ומעלה, הוא גם מתאים בדיוק למשימה, וגם ממלא את יעודו בצייתנות ואז עוזב. בתוצאה של 7-9, בחר אחד מהשניים.
בהחטאה, היצור אינו כפי שתארת אותו, אבל הוא בהחלט מה שאמרת שלא יהיה.

קסם מתועב

כאשר אתה רואה או חווה השפעה קסומה ומנסה לחקות אותה, גלגל +תבונה. בהצלחה, שיננת את הלחש; אך בתוצאה של 7-9, עליך לשכוח לחש ששיננת בעבר. אם אין לך לחש לשכוח, אתה יכול לשנן את הלחש החדש ולסבול מחולשה. כאשר אתה שוכח את הלחש הזה, אינך יכול לשנן אותו שוב בעתיד. אם שיננת לחש התקפי, כאשר אתה מטיל אותו הוא יגרום נזק כמו הלחש המקורי שהעתקת.

אתה יכול להטיל כל לחש מועתק ששיננת כאילו הינך משתמש במהלך הטלת הלחשים של המכשף.

 

2 תגובות על ״נגוע התועבה, מקצוע הרחבה״

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.