ואנור: משחק הרפתקאות

ברוכים הבאים לואנור

ואנור הוא עולם של קסם ושל סכנות. גיבורים אמיצים יוצאים אל פינותיה החשוכות ביותר של הארץ בחיפוש אחר זהב ותהילה. אתם הם אותם גיבורים, אתם אלו שתצאו למקומות אליהם אחרים לא מעזים להתקרב.

ואנור משלב תרגום לעברית של משחק התפקידים עולם המבוך, שיטת פנטזיה ששמה את הסיפור במרכז, עם עולם מערכה מקורי.

משחקי הדגמה מוקלטים ומידע נוסף על המשחק:

ואנור הוא עולם של הרפתקאות מופלאות, חרבות וקסמים, אלים ושדים, טוב ורע, סדר ומהומה. גיבורים אמיצים יוצאים בעוז אל פינות הארץ המסוכנות ביותר, בחיפוש אחר זהב ותהילה.

הגיבורים האלו באים בכל סוג, צורה, מין וגזע. חלקם נראים כחיות פרא בלתי נלאות, בידם להב משונן וטירוף הקרב בעיניהם. אחרים מתעטפים בחליפת שריון מתכת עבה, אוחזים בכבוד וביושרה כשם שהם אוחזים בלהב בו התאמנו במשך שנים. חלקם מזמנים ושולטים בעוצמתו של הקסם, בדרכים נסתרות ובמחיר לא ידוע. האלוף רב העוצמה, הנוכל הערמומי, הכוהן הקדוש – כולם ורבים אחרים יוצאים אל העולם בחיפוש אחר הרפתקה.

ואת ההרפתקה הם ימצאו בקלות, שכן מאחורי כל אבן ובסופו של כל משעול ממתינה סכנה. בכל פעם שהסייר מוביל את חבריו דרך היערות העתיקים, מאה דברים שונים עשויים להשתבש. אולי יפגשו בגדוד נוגשי עבדים מארץ המכשפים, גטבטור. או אולי טעו בדרכם למעמקי יער-ירא, בו שוכנת המכשפה האפורה? מהו אותו צל שמעבר לעץ, האם זהו המון מתים-מהלכים המחפשים אחר גופה טרייה לגרור חזרה למאורתם? העולם מפחיד, ללא ספק, אך חבויים בו גם אוצרות רבים. זהב ואבני חן וקסם מימי קדם – יותר מכפי שתוכלו להעלות על דעתכם. אם יש מישהו שיכול להתגבר על הקשיים ולזכות במטמון, הרי זו חבורה של גיבורים נועזים.

אתה וחבריך הם הגיבורים האלו. אתם הולכים למקומות אליהם אחרים לא רוצים ללכת. דברים מפלצתיים רובצים בכל פינה – האם אתם מוכנים לעמוד מולם?

למה עולם המבוך?

  • כי השיטה מתמקדת בדמויות ובסיפור שלהן.
  • כי השחקנים שותפים בכתיבת העולם תוך כדי משחק.
  • כי הדמויות מתקדמות ומפתחות יכולות חדשות ומגניבות.
  • כי הדמות חשובה יותר מהציוד שהיא לובשת.
  • כי קל ללמוד את השיטה.

למה לשחק בואנור?

ראשית, כדי לראות את הדמויות שלכם עושות דברים מדהימים. לראותן חוקרות את הלא נודע, מחסלות בני-אלמוות ועוברות מהתהום העמוקה ביותר ועד פסגת ההר הגבוה ביותר. להיות שם כשהן משפיעות על אירועים רבי חשיבות ומעורבות בטרגדיות נוראיות.

שנית, לראות אותן נאבקות ביחד. להתאסף כחבורה למרות ההבדלים המפרידים ביניהן ולעמוד יחד כנגד אויביהן, להתווכח על האוצר, לדון בתכניות קרב ולחגוג יחד ניצחון שהושג לאחר עבודה קשה.

ולבסוף, בגלל שיש בעולם עוד מקומות רבים לחקור. ישנם קברים נסתרים ואוצרות דרקונים הפזורים לאורכה ולרוחבה של הארץ, רק מחכים להרפתקנים העזים וזריזי האצבעות שיגלו אותם. נבלים מסוכנים עתידים לקום, ויש להם תוכניות משלהם. שחקו כדי לגלות מהן, וכיצד הן ישנו את חייהן של הדמויות.