חדשות ועדכונים

מהלכי גזע חדשים, חלק שני

בשבוע שעבר הצגנו מהלכי גזע חדשים עבור האלוף, הטרובדור, המכשף והסייר. בחלק זה נמשיך למקצועות הנותרים: הדרואיד, הכוהן, הלוחם והנוכל.טרול כוהנת

דרואיד

אורק: כאשר אתה מפצח עצמותיה של חיה שצדת וניזון מהן, המנחה תספר לך סוד שהחיה ידעה.

גמד: כאשר אתה משנה צורה לחיה שידועה בקשיחותה, קבל 1+ לשריון.

טרול: אתה נתון לתשומת לב מרוחות הלואה. כאשר אתה מחטיא במהלך (6 ומטה) אתה יכול להכריז שרוחות הלואה הכשילו אותך ולדרוש לדחות את הגזרה – ההחטאה תהפוך להצלחה חלקית (7-9). המנחה מקבלת שמירה אחת, בה היא יכולה להשתמש בהמשך המפגש הנוכחי כדי לגרום להצלחה חלקית שלך להפוך להחטאה, כאשר הלואה מתערבות שוב.

ננס: כאשר אתה בצורת חיה, אתה יכול לנצל שמירה כדי לשנות צורה לחיה אחרת.

כוהן

אלף: עבודת האלים הרחיקה אותך מבני עמך ואל הגלות. ללא בית אמיתי, הלחש מפלט מקודש נחשב כפסוק עבורך.

גובלין: אין זה משנה במה אתה מאמין, לטבע תמיד תהיה אחיזה על נשמתך. אתה ניזון מהטבע, אינך צריך לאכול או לשתות. אם מהלך מורה לך לאכול צידה, התעלם מכך.

ננס: פרטי אמונותיו של הכוהן הננס משתנים לעיתים תכופות. לאחר כל אירוע משמעותי בחייך (החלטה שלך), אתה יכול להחליף עתירה. כאשר אתה עורך לראשונה את העתירה החדשה במלוא הטקסיות הראויה, אתה מקבל חיזיון רב-עוצמה אך מעורפל. המנחה תספר לך נבואה בת משפט או שניים.

לוחם

אורק: אתה רגיל לכאב ויכול לחזק עצמך לסבול פצעים קשים. כאשר אתה הולך מכות בתוצאה של 10 ומעלה ובוחר לספוג התקפת נגד, קבל 1+ שריון כנגדה.

גובלין: אתה יכול לזנק להגנה במהירות ולגלגל +זריזות במהלך מגננה. אם אתה בוחר לעשות כך, אינך רשאי לנצל שמירות כדי להפחית את הנזק או ההשפעה הנגרמים למטרה.

ננס: כאשר אתה מתגרה בגורל ומשתמש בקומתך הנמוכה לטובתך, קבל 1+.

נוכל

אורק: כאשר אתה מבצע מהלך הצטיידות ועושה שימוש במידע שקרי, כדוגמת סיפור מומצא או מסמכים מזוייפים, אתה מצליח כאילו גלגלת 10, אך כהשאמת מתגלה אתה נעשה ידוע לשמצה ביישוב זה.

אלף: למדת לנצל היטב את המסתור שבמרומי העצים. כאשר אתה מבצע תכסיסי נוכלות או התגרות בגורל בעודך בעמדה גבוהה ומוסתרת, קבל 1+.

גמד: כאשר אתה בוחן מבנה לקראת פריצה, אתה יכול להוסיף לרשימת שאלות מהלך הבחינה את השאלה "מהן נקודות התורפה במבנה?"

טרול: אנשים יודעים שלטרולים יש קשר חזק עם עולם הרוחות. כאשר אתה מתארח במקום יישוב אתה יכול להפיץ בו אמונה תפלה, אמיתית או מומצאת. קבל 1+ כאשר אתה מנצל את האמונה התפלה לתועלתך.

תגובה אחת על ״מהלכי גזע חדשים, חלק שני״

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.