אירועים ופעילויות

תוכניות לכנסי הקיץ

בוקר אור מנחות ושחקנים יקרים, מה שלומכם? מספר עדכונים בנוגע לתוכניות ואנור בכנסי עונת הקיץ.

רוחות הדרום

כנס משחקי תפקידים שיערך ב-5 ליוני בתיאטרון הפרינג' בבאר שבע. זה היום השלישי של שבועות, מה שאומר שלתלמידים מביניכם יש חופש אך עדין התחבורה הציבורית פועלת.

תוכניית הכנס כוללת כמה משחקי Pathfinder גדולים וכן הרצאות בנושא משחקי תפקידים. אין משחקי ואנור, אבל אני אהיה במקום במהלך הכנס (מסייע לצוות) ואוכל לקשקש כמה שתרצו.

אתר הכנס, אירוע הכנס בפייסבוק.

כנס מיתוס


כנס חדש בארגון רומ"ח ומאנקי-טיים ויערך בתאריך 22-24 ליולי בגני התערוכה בתל אביב (כן, גני התערוכה. אתר כנסים ייעודי!). לכנס מודל חדש בו כל מי שמעוניין לארגן פעילות קונה שולחן מהכנס, והמשתתפים קונים בכניסה מטבעות ו"משלמים" עבור כל פעילות בה הם נמצאים. המארגן אחר כך יכול לקחת את המטבעות ולהשתתף בעצמו בפעילויות אחרות, או להזדכות עבורן בכסף.

אני הולך לפתוח שולחן ייעודי לואנור שירוץ באחד מימי האירוע ולגייס מנחים שיריצו הרפתקאות של ואנור בשולחן. כל מנחה יקבל את המטבעות שהמשחק שלו הרוויח, ויכול לעשות איתם אחר כך כרצונו. זה לדעתי תגמול משמעותי יותר ממה שהוצע בכנסים קודמים. מי שמעוניין להתגייס כמנחה מוזמן ליצור עימי קשר (עדיפות לבני 18+).

טרם כנס מיתוס (כנראה מתישהו במהלך חודש מאי) תפורסם ההרפתקה השנייה לואנור, צללים בכרם, המתחילה את עלילת-העל שעוסקת בתועבה ומקומה בואנור. ההרפתקה כמעט גמורה ותעבור עריכה וליטוש בקרוב.

סבב הערב של כנס מיתוס יהיה סבב בוגרים מיוחד בהנחייתי, שישלב סבב שאלות ותשובות על ואנור, עולם המבוך ונושאים נוספים יחד עם ההרפתקה הפומבית הראשונה של הבריחה מכוכב המבוך, ההרחבה המתוכננת הראשונה של ואנור.

הבריחה מכוכב המבוך לוקחת את החוקים של ואנור מעולמות המערכה של פנטזיה חרבות-וכשפים אל מרחבי הגלקסיה באווירת מדע-פנטסטי ומערבוני ספגטי. ההרחבה תציע 6 מקצועות חדשים: הגולם, המאור, המוטנט, המכונאי, מנוע ההרס והשורד – בנוסף לשלל מפלצות, ציוד, תרחישים וחוקים חדשים.

הבריחה מכוכב המבוך מבוססת על הספרים Adventure on Dungeon Planet ו-Inverse World (הראשון תחת רשיון פתוח לגמרי, השני חלקית). המקצועות כבר תורגמו במלואם, שאר התוכן בקרוב.

עמוד הפייסבוק של מיתוס

כנס דרקוניקון 2014


כמידי שנה יערך כנס דרקוניקון בתל אביב ב-7 לאוגוסט. הפעם אנחנו מציינים שנה להשקת ואנור. כרגיל, מנחים המעוניינים להריץ ואנור בכנס מוזמנים לפנות אלי ולקבל סיוע, אם כי במקרה של דרקוניקון אתם יכולים פשוט להירשם לכנס כרגיל.

בסבב הצהריים של דרקוניקון אריץ משחק בוגרים של עוד הרחבה חדשה, שירת כתר הכפור.

הרחבה זו עוסקת ישירות בואנור ותפרט על היבשת הצפונית של העולם, בה גרים האורקים הצפוניים, גמדי הכרום ושבטי ברברים אנושיים. היא תציע 8 מקצועות חדשים: אביר הקודש, אמן הקרב, הברברי, המתעל, הנקרומנסר, הסער, הקוטל והשמאן, תציג סוג חדש של מהלכים – מהלכי מוות, אותם מפעילים כאשר הדמות מתה – חפצי קסם מקוללים, הרבה מפלצות מזוויעות ועוד.

שירת כתר הכפור מבוססת על הספר Grim World. כמו הבריחה מכוכב המבוך, בנוסף לכל תוכן ההרחבה היא תכיל גם קו עלילה שמתאר את ההתרחשויות בצפון הרחוק.

אתר כנס דרקוניקון, אירוע הפייסבוק של הכנס.

זה הכל לעונת הקיץ. אחר כך יש אייקון. אני לא יודע כרגע מה מתוכנן באייקון. עדכונים בהמשך.

אביב.

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.