אירועים ופעילויות

אייקון בפתח ועדכונים נוספים

אורק אלוף באייקון 2013עדכון כללי קצר על התוכניות לחודשים הקרובים.

בשבוע הבא מתקיים כנס אייקון, החל ממוצאי שבת ועד יום שלישי. במהלך הכנס יפעל דוכן של ואנור יחד עם חברי חץ הזמן והפונדק הוצאה לאור. ביום הראשון של הכנס יפעיל את הדוכן אור פז, אחד מצוות ההנחייה של ואנור. ביום שני (23/9) אני אהיה שם ואפעיל את הדוכן בשעות הצהריים.

בין השעות 15:00-19:00 ביום שני תיערך רצועת המשחק "הרפתקאות בואנור" בה תהיה לכם הזדמנות לשבת ולהתנסות בעולם המבוך. פרטים נוספים תוכלו למצוא בעמוד האירוע.

כפי שאתם שמים לב, התחלנו לפרסם כתבה חדשה באתר מידי שבוע. זהו קצב עבודה שימשך לעתיד הנראה לעין (אולי שבוע הבא לא, כי יש אייקון): יש לנו הרבה תוכן להעלות עבורכם לאתר!

חלקים מסוימים מהתוכן המקורי של עולם המבוך לא תורגמו, מטעמים שונים – בעיקר מקום בספר אך גם כי הרגשנו שאת רוב החומר "למתקדמים" לא צריך להכניס לספר הראשון, בהתאם לקהל היעד שלו. זה לא אומר שנשאיר אתכם מיותמים.
בעדכון הבא לאתר יעלה הפרק שעוסק בכתיבת מקצועות חדשים ובכללם מקצועות הרחבה: סוג של מקצועות מתקדמים שדמויות יכולות לקחת אחרי שמילאו תנאי מסוים.

בקהילת ואנור בגוגל פלוס פרסמתי טיוטה לכמה מקצועות הרחבה מעולם המערכה – האמגוש שסגר עסקה עם שדים בתמורה לכוח, וצופה האינסוף שמשגיח על מטילי הלחשים בעולם פן יצברו כוח רב מידי.

לאחר פרסום הפרק שעוסק במקצועות ההרחבה, נתחיל לפרסם גם את המקצועות עצמם. הכוונה שלי היא לכתוב מקצועות הרחבה הקשורים לארגונים המופיעים בספר. מקצועות הרחבה נוספים שנמצאים בשלב הקונספט הם רעול הפנים הגנב הפושע המומחה והמשחית הפראי מצל הירק שמגן על הטבע תוך הרס התרבות.

הפרק שיתורגם לאחר מכן נקרא "ללמד את המשחק" ומציג עצות למי שמעוניין להציג את ואנור לקבוצתו, בין אם מדובר בשחקנים ותיקים שמגיעים ממשחקים אחרים, אולי מסורתיים יותר, ובין עם מדובר באנשים שאינם שחקני תפקידים כלל (ובנושא הזה אני ממליץ על הכתבה המצוינת בבלוג של ערן אבירם)

מה עוד בקנה? מתכננים חלק שלישי בנושא מהלכי גזע.

כרגע הרעיונות שנזרקו לאוויר הם מקצוע הרחבה "מופת גזעי" שיפתח ממש נתיב התקדמות לבן גזע ספציפי לעשות שימוש ביכולות הטבעיות של הגזע שלו, או מהלכי גזע מתקדמים לדרגות 6-10. שתי האופציות מיועדות לעשות את אותו הדבר, רק בצורה אחרת.

ישנם כמה גזעים בואנור שציינו בברור שיש להם תכונות מיוחדות: האלפים רואים קסם, האורקים מחוברים לאזור המת, הטרולים חדשים פציעות במהירות. בכל מהלכי הגזע הקיימים יש טעימות מהתכונות האלו, אבל גם אנחנו וגם חברי הקהילה חושבים שצריך להרחיב את האפשרות של בן גזע מסוים להשתמש ביכולות המיוחדות האלו.

בנוסף לכל אלו אני חוכך באפשרות לפרסם כתבה בנושא זימון רוחות ושדים. כנראה שהיא תיקח קצת יותר זמן.

שיהיה לכולנו חג אייקון שמח,

אביב.

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.