חדשות ועדכונים

ואנור מציגים: אדירים, משחק גיבורי-על בעולם סוער

אדירים

בעידן שלפני הערים הראשונות של בני האדם, שלטו בארץ אנשי 'השבט', ובאמצעות כוחותיהם המופלאים הכפיפו לרצונם את כוחות היקום. עם חלוף הזמן בני השבט והתערבבו בין בני התמותה, מוצגים כאלים וגיבורים מיתולגיים. כמה מהם סרבו להעלם אל דפי ההיסטוריה ויצרו את אחוות השמונה, אוקטביה, שהסתננה אל מאחורי הקלעים של אימפריות, ממלכות וכנסיות, מושכת בחוטים מבין הצללים עד עצם היום הזה.

הפלאים מסתובבים בינינו, והם במלחמה. לראשונה מזה שנים רבות קם פלג חדש, המתנגד לשליטת אוקטביה, והעימות בין הצדדים גרר את העולם כולו למאבק אלים ועקוב-מדם. באיזה צד תתמכו אתם? האם תבחרו להיות הגיבורים שתמיד חלמתם להיות, או שליטים, כפי שעוצמתכם דורשת?

"אדירים: משחק גיבורי-על בעולם סוער" הוא משחק התפקידים החדש מבית ואנור. אדירים הוא פיתוח של שיטת Worlds in Peril, שמומנה בשנה שעברה ב-Kickstarter ומבוססת על מנוע האפוקליפסה (בדיוק כמו ואנור). השיטה תגיע יחד עם עולם מערכה מאת אביב מנוח, המציג את המאבק בין פלגים שונים של פלאים, אנשים בעלי כוחות מיוחדים, ובעלי בריתם.

תהליך העבודה על הספר יתחיל בשבועות הקרובים, ויקח כחצי שנה. לאחר מכן נצא במערכת מימון המונים לספר, כפי שעשינו עם ואנור, כדי לממן את ערכי ההפקה הגבוהים. הדפסת הספר תעשה הפעם בשיטת Print on Demand דרך אתר DriveThru RPG. בדרך זו כל אחד שמעניין בעותק של הספר יוכל לבחור באפשרות הנוחה לו (צבע או שחור ולבן, כריכה רכה לעומת קשה) וישלם לפי עלות ההדפסה בפועל.

הצוות: אביב מנוח חוזר בתפקיד מנהל הפרויקט והכותב הראשי, אליו מצטרף כמתרגם יהודה חלפון (אגודת מגלי הארצות בישראל). ערן אבירם (שעבד על ואנור, שתי מהדורות של מבוכים ודרקונים וכעת פאת'פיינדר) הוא העורך הראשי. נבות רם הוא המעצב הגרפי. כותבים נוספים יצטרפו לאורך הדרך לכתיבת חלקים ספציפית להעשרת התוכן.

אם הכל ילך חלק (זה לא יקרה), צפו למערכת המימון [מתישהו! 2015 עברה חלפה]

שיהיה לכם שבוע אדיר!

5 תגובות על ״ואנור מציגים: אדירים, משחק גיבורי-על בעולם סוער״

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.