חדשות ועדכונים

שנה לואנור: עדכוני כנסים ועוד דברים

היום לפני שנה, זה הפוסט שפרסמתי בפייסבוק:

היום לפני שנה

איזה שנה זאת הייתה. נמסרו מעל 150 עותקים של הספר. הוצאנו שתי הרחבות מדהימות. העלנו עשרות פרקים של משחקים מוקלטים (טרנד חדש, שעכשיו מופיע בחזית האתר!). משחקי ואנור הגיעו לכל כנס שנערך השנה.

כפי שרובכם בוודאי יודעים, חלו שינויים כמעט בכל כנס שתוכנן לקיץ. זה בשילוב התרחשויות חדשות בחיי הפרטיים (התחלתי לימודים חדשים) הובילו גם לשינויים בתוכניות של ואנור. אז הינה מה שמחכה לכם.

כנס דרקוניקון, 27 באוגוסט

שירת רוח הכפור כבר לא תשמע בדרקוניקון, אך תוכלו להנות ממשחק הרפתקאות בואנור בסבב הערב של הכנס. יש עוד 4 מקומות פנויים, לצעירים 11-15.

פסטיבל אייקון, 12-14 באוקטובר

כמעט בלי כל מעורבות שלי, שותפי לפשע חגי גומפרט מרים באייקון פרויקט נהדר של משחקי עולם המבוך. יומיים בכנס, חמישה מנחים, שבעה משחקים.

הפרטים המלאים בהמשך. אתר הכנס.

זהו בענייני כנסים. אם אתם לא עוקבים אחרי עמוד הפייסבוק שלנו, חבל. לאחרונה יש מלא הפתעות מגניבות שמתפרסמות בו, כמו למשל כל האיורים מההרחבה המתקרבת שליטות ונבלים (גנברה פאול עלתה היום!) או טיזרים למוצרים הקרובים עליהם אנחנו עובדים.

עמוד הפייסבוק והאתר עברו רענון כדי להציג את הפנים החדשות של ואנור: בעתיד הקרוב אנחנו מתפתחים ונוציא משחקים שאינם שייכים רק לעולם-המערכה "ואנור" עצמו במשחק של מבוכים ומפלצות. ואנור יהיה שם המותג למספר משחקי עולם המבוך בעברית מהם תוכלו להנות. על כוכב המבוך, הרחבת המד"ב הפנטסטית כבר שמעתם. בשנה הבאה יגיע משחק חדש לחלוטין, עולמות בסכנה, שיקח את חוקי עולם המבוך לז'אנר גיבורי-העל.

בהקשר אחד, כתבתי רשומה בבלוג פרטי על תהליכי קבלת ההחלטות בנושאי מגדר שהתקבלו במהלך כתיבת ספר הבסיס ושליטות ונבלים. מוזמנים לקרוא.

תודה לכולכם על שנה מדהימה.

תודה מיוחדת לחגי גומפרט, ערן אבירם, גיא בנאי ואור פז, המהווים באופן חצי-רשמי את צוות האוונגליסטים של ואנור.

מי ייתן והשנה שלפנינו תהיה לא פחות טובה מהקודמת.

אביב מנוח.

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.