חדשות ועדכונים

עולמות בסכנה: הנוטרים החדשים, גליון 2

בת-רשף הגיע באיחור למפגש הבאה, ולכן את הגליון החדש כתב עבורנו ערן ארבל.

ישיבת צוות נקבעה לתשע בבוקר לדון בהמשך פעילות וארגון הצוות. ד"ר ג'נסן ומר הררי הגיעו בזמן, אם כי היה צריך לציין בפניהם שיעזבו את מה שהם עושים ויגיעו לחדר הישיבות. שוג'ומי קאיי הודיעה על איחור צפוי בגלל פקקים. בת רשף לא הודיעה על איחור. תזכורת: לשבת איתה על החשיבות של עמידה בזמנים או לפחות להודיע מראש.

צויין בפני ד"ר ג'נסן ומר הררי כי ההתנהלות במגה-סינמטק ביום שישי הייתה מחפירה. הפגיעות בנפש וברכוש היו גדולות בהרבה מהרצוי. וגל התגובות ברשתות החברתיות לצוות החדש לא היה מלבב. ולמרות שזה לא היה קשור להתנהגות שלהם, צוין גם כי המשטרה השתלטה על חקירת המקרה ולא מוכנה לחלוק איתם מידע. לכן, תחל חקירה פרטית אל תוך הנושא מטעם הנוטרים.

צוין בפני מר הררי כי הוא הפגין פרופיל גבוה מדי בפעילות האחרונה וכי מופעל לחץ להעביר אותו לבדפ"ס שבועי במקום חודשי. הוא נתבקש להנמיך פרופיל ולשים לב לתקשורת שלו עם אזרחים. מר הררי הבטיח כי יפעל לטיפול בנושא וינסה להרגיע את גל המעריצים שלו.

בהגיעה, הודיעה שוג'ומי על שליח שחיכה בכניסה לבניין עם חבילה. מר הררי התנדב ללכת לבדוק את הנושא. כשחזר עם חבילת קרטון מרובעת, הודיע כי תחקר את השליח ולא מצא בו סימן חשוד. החבילה הועברה לד"ר ג'נסן מכיוון שהוא היה הכתובת. מתברר שהחבילה הכילה קופסה מחוררת המכילה בובת עץ. היא התחילה לזהור בסגול.

ד"ר ג'נסון השליך את הקופסה לקצה הרחוק של החדר. הקופסה החלה לפעום באור סגול. לא נראה שהיא מהווה סכנה מיידית. מר הררי הלך אליה והרים את הקופסה. הזוהר הסגול עטף את ידו. שוג'ומי ניגשה אליו וגם הביטה בקופסה, מציינת כי מדובר ביישות ולא בחפץ. אז נשמע קול שבר מבחוץ.

לא אמור להיות בבסיס אדם חוץ מהנוכחים בחדר וצוות שומרים מצומצם. אחד מהם נשמע צועק מכאב. שוג'ומי יצאה לחפש את הנפגע בזמן שמר הררי ניגש לחדר הסמוך לבחון את הנזק. אחת מהאותיות בשלט הטרמינל נפלה על השומר ופגעה ברגלו. שוג'ומי עזרה לו להיכנס חזרה לבניין ולשבת. אז נשמע צליל צחוק בחדר ומשהו בו זז. אותו משהו הפיל דברים בחדר אבל זז מהר מדי מכדי שיהיה אפשר להבחין בו. קשה לתפוס אותו או להבחין אבל ברור שיש כמה מהם בתוך הבניין.

מר הררי חזר מסיוריו וציין שבניגוד לכל הגיון בריא, מוניטור נפל אל הרצפה משולחן תקין ויציב. הוא מסר את הקופסה לד"ר ג'נסון שהניח אותה תחת רגל החליפה שלו ומעך אותה. בניגוד למה שציפה, הזוהר הסגול לא דעך אלא טיפס במעלה רגלו ואפף את כולו עד שכל גופו זהר בסגול. הוא רץ החוצה אל מסלול ההמראה ומר הררי רץ אחריו.

בת רשף הגיעה לבסיס בתעופה ושמה לב למתרחש מבחוץ, לד"ר ג'נסן רץ החוצה עם חצי חליפה עם מר הררי אחריו ולכל הרעש. היא ניסתה להתקשר למר הררי לברר מה המצב בזמן שד"ר ג'נסן התעטף בחליפתו וזינק אל השמיים. מר הררי השאיר את כובד בידיה של בת רשף וחזר אל הבניין לחפש את שוג'ומי. היא תפסה אותו מחוץ לדלת וניסתה להסביר במהירות את המצב.

בזמן שבת רשף התקרבה אליו, ד"ר ג'נסן הפעיל את מערכת הבדיקות הפנימיות של חליפתו בנסיון לאבחן את האור הסגול. המערכת לא גילתה דבר יוצא דופן. הוא שידר לבת רשף כי הוא מבצע בדיקות עצמיות אז היא הנמיכה לכיוון ההאנגר שהפך למעבדה של ד"ר ג'נסן. בפנים היה כאוס ושרשרת מתכת התנתקה מהתקרה ואיימה למחוץ אותה. היא התחמקה אבל אחד היצורים ניתק שרשרת אחרת. למזלה, ד"ר ג'נסן נכנס לסדנה באותו הרגע ודחף את השרשרת בעזרת יכולת האל-כבידה שלו.

בתוך הבניין, מר הררי ושוג'ומי שמו לב כי לא רק שמכשירים נשברים אלא הבניין עצמו מתחיל להתפרק. מר הררי שאל אם לשוג'ומי יש תרופה לקללות. שוג'ומי, בתגובה, התיישבה למדיטציה וניסתה לקרוא את המצב עם יכולותיה. מר הררי, שהיה בטלפון עם ד"ר אילת שמע אותה משתנקת. הנסיון לחוש במה שקורה מסביב ניקז את שוג'ומי לחלוטין ומר הררי היה חייב לסחוב אותה על ידיו החוצה כשיצא לחפש את ד"ר אילת.

למרות ההצלה הזמנית, הנזק בסדנה החל להצטבר. ברז בכיור נשבר וזרם מים חזק השפריץ ישירות אל הלהביור שחולץ מהתקרית במגה-סינמטק, דוחף אותו לכיוון מחולל הכובד החלופי של החליפה. ד"ר ג'נסן החליט להפעיל כבידה חזקה על הסדנה ולדחוף כל דבר חופשי אל הרצפה בעוד האור הסגול חדר אל גופו והפך אותו לסגול. הלהביור נמעך והתפוצץ. בת-רשף ניסתה להסיט את הלהבות מד"ר ג'נסן אבל לא שמה לב כי שרשרת נוספת נותקה. זאת פגעה בה והפילה אותה לרצפה. בתגובה היא הפעילה את יכולותיה בצורה חדשה וגרמה ללהבות ליצור פיצוץ קטן ליד אותו יצור שהתנדף בצעקה קטועה.

מר הררי רץ אל בניין השירות של השדה. שם מצא את ד"ר אילת ליד עמוד תאורה נפול שכנראה פגע בה. היא צעקה עליו שיכבה את החשמל. שוג'ומי ניסתה להחזיר את כוחה ולעמוד אבל לא הצליחה להתייצב בכוחות עצמה. מר הררי כיבה את החשמל בשדה ויצא בחזרה לכיוון הסדנה בעוד ד"ר אילת נשארה לשמור על שוג'ומי שניסתה לעמוד חזרה על רגליה. שוג'ומי ניסתה להסביר לד"ר אילת כי מדובר ברוחות רעות של נזק והרס אבל הד"ר התקשתה להאמין בצד המיסטי.

בת רשף הוציאה את המצית שלה וצעקה על ד"ר ג'נסן לפנות את הסדנה. הוא לא הסכים וצעק עליה להפסיק. מר הררי הגיע אל הסדנה ואמר לד"ר ג'נסן שהוא המוקד ושהוא צריך לצאת החוצה. ד"ר ג'נסן כיוון את מחולל הכבידה החלופי לעומס יתר ואמר לכולם לצאת. בת רשף ביקשה ממר הררי להוציא את ד"ר ג'נסן החוצה והוא בתגובה הכפיל את כוח הכבידה על החליפה שלו. מר הררי לא רצה לחטוף את הד"ר החוצה אלא לשאוב ממנו את האנרגיה הרעה. ד"ר ג'נסן פתח את הקסדה ומר הררי הניח את ידו על ראשו. הצבע הסגול עבר אל מר הררי וכך גם הרוחות הרעות. מר הררי וד"ר ג'נסן החלו לריב על מחולל הכבידה ומר הררי הצליח לחטוף את הליבה שלו ולרוץ החוצה אל המסלול. הוא זרק את הליבה המתפוצצת וכוחות כבידה ריסקו דלתות וחלונות.

אז אותם יצורים משונים עצרו למספיק זמן שיהיה אפשר להבחין בהם. דמויי אדם, חצי-גובלינים כאלה, חום-ירוק עם מה שנראה כמו פרווה במקום עור, וכמות לא סבירה של ידיים – בין שתיים לארבע לכל אחד. הצוות ניצל הזדמנות זו כדי לנסות לטפל באיום. אבל נראה כי רוחות רעות עומדות עושות יותר רע מאשר רוחות רעות זזות מהר. בת רשף ניסתה להצית את אחד מהם אבל כשזרקה את המצית שלה לעברו הוא נסגר ונכבה. ד"ר ג'נסן ניסה למחוץ אחד מהם אבל החטיא ומחץ בטון. מר הררי ניסה לדחוף את האנרגיה הרעה אל אחד מהם אבל זה נדחה ממנו כמו שני קטבי מגנטים הפוכים. שוג'ומי ניסתה לזנק על אחד מהם אבל מעדה והחטיאה.

בת רשף הצליחה לבסוף להצית את שלולית השמן התמידית בסדנה ועם היישום החדש של יכולותיה פוצצה ושרפה את היצורים שבסדנה. מר הררי ניסה לשאוב את האנרגיה הרעה שמסביבו והצליח להוריד את הטמפרטורה באזור לרמת קיפאון. לאחר נסיון חוזר הוא הצליח להינעל על האנרגיה של היצורים ושאב אותה עד שהם התפוגגו. ד"ר ג'נסן מתמרן את הכבידה בסדנה וחובט שני יצורים אחד בשני עד שהם המומים. מר הררי חזר אל הסדנה ועשה את מה שעשה שוב, גורם ליצורים להתנדף.

לדו"ח נזק מלא, ראו נספח א'.

ד"ר אילת שמרה את הקובץ ותייקה אותו לפני שנשענה לאחור בכיסאה. זה בהחלט היה יום בו עדיף היה להישאר במיטה.

שיר הנושא לגליון זה:

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.