חדשות ועדכונים

עולמות בסכנה: הנוטרים החדשים, גליון 0

כפי שכתבתי בעבר, התכוונתי לתרגם ולהוציא לאור את המשחק עולמות בסכנה, משחק גיבורי העל המבוסס על מנוע האפוקליפסה. לאחר שהגנבתי את ערן אבירם והוא רצה להתנסות בהנחיית משחקי עולם האפוקליפסה, התארגנו על קבוצה המשחק בצ'אט, היות ששנינו כבר אין זמן להכניס עוד קבוצה סטנדרטית ללו"ז.

הילה גריגורי, חברתינו לקבוצה, הגדילה לעשות וסיכמה את מעללי המפגש הראשון, שכלל יצירת עולם משותפת ובניית הדמויות.

ננסה מידי מפגש (או גליון בלשון השיטה) להעלות סיכום, בתור סוג של קדימון לקראת תרגום המשחק, בהמשך השנה.

קריאה נעימה, אביב.

שובם של הנוטרים!

השנה היא 2020 ובמטרופולין תל אביב איום חדש מופיע ומעיר מתרדמתו כוח ישן, דוקטור אילת אספה מימון ממשלתי והקימה מחדש את קבוצת הנוטרים, אנשים עם כוחות מיוחדים שמתאחדים על מנת להילחם בפשע המאיים על המדינה!

בתקופת קום המדינה הקבוצה הורכבה מהטובים שבטובים, ילדי הקיבוצים והערים, בני העלייה השנייה ברובם, אשר התנדבו לשרת תחת המנדט הבריטי , אך חלקם בסתר גם פעלו במחתרות. עם קום המדינה והקמת יחידת הגבורה בצה"ל פורק ארגון הנוטרים עד שדוקטור אילת קריאה להקמתם מחדש בעקבות האויב המאיים על המטרופולין.

אולי הם כבר לא הטובים שבטובים כי אלו נמצאים בלוחמה בצפון קוריאה ובעיראק עם יחידת הגבורה, אבל הם הטובים ביותר שיש לנו!

מיכאל הררי – "ההר" (ארבל בן דור):

מ"מ בצנחנים שהיה הניצול היחיד כשיחידתו עלתה על מטען במבצע "מגדל נופל" בעזה, בזמן שכל האחרים נהרגו הוא נותר ללא פגע וגויס מיד להכשרה ביחידת הגבורה, אך בעקבות פוסט טראומה והבזקי זכרון מאותו האירוע לא עבר אל המבחן ונשלח אל הנוטרים.

הוא רואה עצמו כחייל בשליחות ושומר על כל עקרונות צה"ל כעקרונות מקודשים.

ד"ר יונתן "יאן" יאנסן – "כובד" (אביב מנוח):

מדען מבריק שעבר תאונה נוראית בזמן ניסוי פורץ דרך ונחשף לכמות בלתי רגילה של חלקיקים אבנורמליים החדרו לגופו וגרמו לו לניוון שרירים, גופו נחלש אך כוח מחשבתו נשאר חזק כתמיד והוא עיצב חליפת כוח המאפשרת לו לשלוט בכוח הכבידה. כובד יכול להגביר או להפחית את השפעת כוח המשיכה על עצמים סביבו; ככל שהעצם גדול יותר, כך קשה לו יותר להשפיע עליו. הוא יכול להפעיל אפס-כבידה על גופו עצמו והחליפה, מה שמאפשר לו לרחף באוויר בחופשיות.

הוא גויס לצוות על ידי דוקטור אילת עצמה, אשר עזרה לו בתקופת השיקום אחרי התאונה.

דף הדמות.

אורון שפירא –"הרנטגן" (אוהד רשף):

ילד פלא שאביו, קוסם פעלולים זול, ניצל את כוחותיו בשביל למכור בידור להמונים ולהרוויח על חשבון בנו, איש לא ניחש שהיעד הצעיר באמת קרא את מחשבותיהם של המתנדבים מהקהל עד אשר בטעות חשף זה סוד מדינה ממוחו של איש שב"כ שהשתתף במופע. אורון נלקח מיד למבדקים בסוכנות ומאז הוא עובד בשבילם בחקירות ומבצעים מיוחדים, אך יום אחד הוחדר מחבל ייעודי וכאשר נכנס הרנטגן אל מוחו ביצע זה פיגוע-תודעה שהרג את כל הנוכחים מלבד אורון עצמו. עד שימצאו דרך להתגבר על פיגועי התודעה הרנטגן נשלח להצטרף אל הנוטרים של דוקטור אילת.

טום טומרקין – "בת רשף" (הילה גרגורי):

דור שלישי לגיבורי העל בארץ, ניתן להניח שלפני כן הם היו גיבורים בגולה. אביה וסבה שירותו יחדיו בצוות הנוטרים המקורי. הנערה בת ה-16 היא צעירה מרדנית המסוגלת לשלוט ולתמרן את אלמנט האש.
שנים שהבן הבכור של הבן הבכור מקבל כוחות כלשהן של שליטה באלמנטים או במזג האוויר, היא הראשונה שאיננה בן ואיננה בכור. פורצת דרך, היא קוראת לעצמה לפעמים, אבל כשהיא עוטה את המסיכה האדומה היא לוקחת את השם המשפחתי רשף, בת-רשף.
אחיה הגדול משרת ביחידה הגבורה כבר שש שנים במסגרת עיטור מוקדם לגיבורים מצטיינים במיוחד, אליה  לא קיבלו אותה על בסיס חוסר התאמה.ועונה לשם "בן רשף".

היא צורפה לצוות כטובה אישית לאבא שלה, אבל היא עדיין לא גילתה את זה.

שוג'ומי קאי – "הצל" (ערן ארבל):

שוג'ומי קאי התחילה את חייה בכפר נידח ביפן. היא עשתה את המסע אל המנזר הנסתר כדי ללמוד את סודות הנזירים. שם היא למדה מילדות את אמנות הלחימה שלהם ואת היכולת לנתב את הקי בגופה. היא נהייתה טובה בזה מהר מאוד, מסוגלת להגיב בזריזות כמעט מיידית לכל מצב עוין בו ניצבה. בעוד רוב הנזירים היו מסוגלים להגביר את הכוח והמהירות שלהם תוך כדי קרב, היא הייתה מסוגלת לפתח חסינויות למה שזרקו עליה בין אם זה כפור או להבות, חומצה או חניתות.
אך היא הייתה טובה מדי ואיימה על המאסטר שלה שניסה להתנקש בחייה, מאז שוג'ומי בורחת ומנסה להסתתר ממסדר הנזירים המאיים עליה, היא הגיעה כל הדרך מיפן אל ישראל וכאן התחילה להילחם בפושעים קטנים וקיבלה מהתקשורת את הכינוי "הצל", כך איתרה אותה דוקטור אילת וצירפה אותה לכוח המשימה.

הצוות הזה הוא כל מה שעומד בין מטרופולין תל אביב ואנשיו הטובים ובין חורבן והרס מוחלטים!

האם יצליחו במשימתם? האם יהיו מסוגלים להתמודד זה עם זה ולהגשים את חלומותיהם? את כל זאת ועוד נגלה בגליונות הבאים של…

הנוטרים יוצאים לפעולה! (בהנחיית העורך הראשי, ערן אבירם).

המנון הנוטרים, לגליון זה:

תגובה אחת על ״עולמות בסכנה: הנוטרים החדשים, גליון 0״

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.