חדשות ועדכונים

עדכונים מהקהילה 25/8

שבועיים כבר חלפו להם מאז שהושק ואנור אל אוויר העולם. לאחר שמנוחה קצרה, המשיך הצוות לפעול מאחורי הקלעים על ההרחבות הבאות של ואנור- עזרים, הרפתקאות ותוכן נוסף. במקביל, התמלאה חיים קהילת ואנור ועולם המבוך בגוגל+.

אז כדי להשאיר אתכם בעניינים, הינה כמה דברים מהקהילה שאולי פספסתם בשבוע האחרון.i1tm9a8

שאלת השבוע: יקי סינגר שאל "כמה נקודות ניסיון דרושות כדי לעלות דרגה?"

בספר באמת אין טבלה שמראה את מספר הנק"ן הדרוש מדרגה לדרגה, כיוון שהחישוב פשוט מאד: 7+הדרגה הנוכחית. המידע מופיע תחת מהלך "עליית דרגה" בפרק המהלכים בעמוד 14.

אין מספיק רעלים במשחק כך אמר עומר רביב, וערן אבירם נחלץ מיד לעזרתו לא רק עם קישורים למידע נוסף על רעלים, אלא גם עם שלושה רעלים חדשים פרי עטו. שווה קריאה.

עוד בנושא ערן אבירם, עורך הספר המוכשר כתב בבלוג שורה של מהלכים טקסיים חדשים למשחק, כי מה לא אוהב טקסים? מצאתי את המהלך ללוחם מתאים במיוחד לארכיטיפ הלוחם השקול, במיוחד אם לוקחים את המהלך של הלוחם האלף שמאפשר לו לבחור נשק ולהשתמש בזריזות במקום בכוח ומקבלים לוחם קצת שונה מהסטריאוטיפ המקובל.

בעץ המרכזי של ואנור בפורום הפונדק התפתח דיון מעניין על מהלך הדרואיד שינוי צורה והתועלת שלו במשחק לעומת מהלכים אחרים. רבים טוענים שהמהלך חזק מידי כיוון שהוא מאפשר לדרואיד "לעשות כל דבר". מר אבירם נחלץ שוב להצלה עם הסברים ארוכים לא רק על השימוש במהלך כי עם גם על תפקיד המנחה ואיך לעשות שימוש נכון בהצלחות והחטאות.

לבסוף, עדכון על אירועים עתידיים: בחול המועד סוכות מתקיים אייקון, הפסטיבל השנתי למדע בדיוני, פנטזיה ומשחקי תפקידים. במסגרת הפסטיבל נערוך רצועת משחקי ואנור שתכלול ארבע מנחים שיריצו משחקים במקביל ויאפשרו לכם להכיר יותר לעומק את העולם של ואנור ושיטת המשחק.

פרטים מלאים והרשמה לאירוע באתר אייקון, ויש גם בפייסבוק ובגוגל.

זה הכול להפעם. תמשיכו לשחק, לספר לנו חוויות ולשאול שאלות בקהילה. מידי שבוע (אני מקווה) נעלה לאתר את האייטמים המעניינים ביותר.

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.